Життєвий вибір долі

З самого дитинства я завжди мріяла стати вчителем. І ось сьогодні я студентка, яка вже майже закінчила останній курс. За час навчання я для себе зрозуміла, що не на хвилину не помилилася з майбутньою професією.

Чому саме вчитель, спитаєте ви? Звісно ж, для себе я винайшла декілька причин вибору саме такої професії: я дуже люблю дітей; хочу, не прсто прожигати життя, а приносити користь суспільству; хочу навчати дітей, розвивати в них творчі здібності; мені подобається сам процес навчання та праці с дітлахами.

У кожного в житті наступає момент, коли потрібно обрати професію. Я почала замислюватися над цим щє у десятому класі. Мої батьки біжали, щоб я пішла навчатіся до іншого факультету. Це було б дуже вигідно, адже я шукаю роботу у Києві і змогла би швідко знайті необхидну гарну вакансиію.

Я вже майже погодилась с бітьками, але мій вчитель української літератури зміг мене переконати, і порадив обрати саме професію вчителя. Це було першим, але дуже важливим поштовхом до обрання професії. Другим, але не меньш важливім впливним фактором була моя улюблена бабуся. Вона також усе життя пропрацювала вчителем, і посвятила свою долю дітям. Вона аргументувала свою авторитетну думку тим, що вчителювання – це сама благородна справа; вчителів повсі важають і завжди готові прислухатися до їх професійноїдумки. Це і привернуло мою увагу, та скорегувало вібір професії, і назавжди змінило моє майбутнє життя.

Взагалі, основними причинами для мого вибору була любов до дітей і необхідниість подилитітся с майбутнім поколінням своіми знаннями.

Я розумію, що бути вчителем – це дуже тяжка праця. Але, я впевнена, що приклавши багато зусиль, я зможу осягнути всі аспекти цієї професії.

Це дуже важка професія, але я люблю вирішувати складності. Це цікаво для мене. Важко, але цікаво! Я сподіваюсь, що я зробила правильний вибір і я зможу навчити дітей своєму предмету. Я пишаюсь своїм вибором і доведу це своїми вчинками.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *