Як отримати аліменти на 2 дітей

Як отримати аліменти на 2 дітей

У нашій країні сім'я вважається одним з ключових ланок у всій системі держави. Регулюється сімейне життя Конституцією України та Сімейним кодексом України. Однак, не кожен член нашого суспільства відповідально підходить до такого питання, а тому не завжди осередок суспільства досить часто в нашій країні розпадається. Більш того, дуже часто жінка залишається з одним, а то і двома дітьми на руках.

Для того, щоб забезпечити свою дитину, жінці слід багато працювати. Варто обов'язково пам'ятати про те, що відповідно до Сімейного Кодексу України обоє батьків зобов'язані забезпечувати належні умови для розвитку власної дитини. Тому, навіть якщо батько пішов з сім'ї, це не означає, що він не повинен забезпечувати свою дитину як матеріально, так і духовно. Якщо він не бажає зробити це самостійно, слід звертатися до суду.

Отже, Ваш чоловік пішов і залишив Вам на утриманні двох неповнолітніх або малолітніх дітей, а також не робить ніяких матеріальної допомоги, Ви маєте право скласти позов і стягнення аліментів і звернутися з ним до суду. Як це зробити? Найбільш простий спосіб — це звернутися до адвоката, який розповість про те, які для цього необхідні документи і грамотно складе позов.

Якщо у Вас відсутні кошти для звернення до платного адвоката, Ви можете звернутися в центр безоплатної правової допомоги, розташований у Вашому місті. Якщо Ви вирішили самостійно підготувати і подати заяву на аліменти на двох дітей, то Вам слід для початку зібрати відповідні документи: копію Вашого паспорта; копії свідоцтв про народження дітей; копію свідоцтва про укладення шлюбу; рішення суду або свідоцтво про розірвання шлюбу, якщо Ваш шлюб вже розірваний; довідку з місця проживання про те, що Ваші дітки проживають разом з Вами.

Після того, як документи будуть зібрані, можна приступати до оформлення заяви. Відповідно до чинного Цивільно-процесуальним Кодексом ікс про аліменти може подаватися як за зареєстрованим місцем проживання чи місця перебування обох сторін (тобто, відповідача або позивача). Отже, сума виплати аліментів визначається у частці від доходу відповідача або в твердій грошовій сумі. Слід зазначити, що в разі звернення в суд з позовом про стягнення аліментів на двох неповнолітніх дітей, слід вказувати одну загальну частину на обох дітей, а на кожну дитину окремо. Тобто, в резолютивній частині позову слід писати: «стягнути з Іванова на користь Петрової на утримання дітей аліменти в розмірі ½ частини від усіх видів заробітку …».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *